VAJADZĪGS KREDĪTS? IZDARI SAVU IZVĒLI PAR LABU VIVUS.LV!

kredīti internetā vivus.lvSteidzami nepieciešami finansiālie līdzekļi, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labs risinājums ir ātrie kredīti internetā, jo tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par finansiālajiem līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties ātro aizdevumu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus savā kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bez pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs vajadzīgs arī teleona numurs un e – pasts. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta pāris minūšu laikā. Visi iesniegtie aizdevumu pieprasījumi tiek pārskaitīti katru dienu no 7:00 līdz 24:00, taču reģistrēties un pieteikties aizdevumam Tu vari jebkurā diennakts laikā.

Kredīti internetā pie vivus.lv ir viegli noformējami, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Ja īsziņā vai paziņojumā saņemsi „Aizdevums ir piešķirts!”, nekavējoties uz tavu norādīto kontu Vivus.lv veiks aizdevuma pārskaitījumu, un tad, atliek vien saņemt naudu savā bankas kontā

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Comments are closed.

Post Navigation