Veco ļaužu pansionāti Latvijā

veco ļaužu pansionāti latvijāAprūpes centrs “Dzintara melodija ” nodrošina iespēju senioriem saņemt pilnīgi visu vajadzīgo atbalstu un tajā pat laikā komfortabli pavadīt savu laiku.  “Dzintara melodija” piedāvā medicīnas darbinieku aprūpi un piemērotu aprūpi ikvienam centra iemītniekam. Centrā tiek nodrošināts viss nepieciešamais, kas palikšanu aprūpes centrā padara patīkamu – piemērots telpu iekārtojums, vienvietīgas un divvietīgas guļamistabas, kā arī profesionālu darbinieku palīdzība.

Citi veco ļaužu pansionāti Latvijā.

Aprūpes centrs ir 10 minūtēs veicamā distancē no Rīgas centra rajona. Citi veco ļaužu pansionāti Latvijā atrodas vairāk kā 50km attālumā. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku satikšana ir patiešām viegla. Arī kopīga došanās uz notikumiem neradīs sarežģījumus. Tur aprūpe tiek sniegta, ja:

  •   Personai ikdienā vajadzīga speciāla uzraudzība, kā arī mediķu palīdzība;
  •   Persona slimo ar demenci;
  •   Vajadzīga vieta, kur senioram uzturēties neilgu laiku.

Aprūpes centrs ir rezidence, kā rezidentiem ir pieejams katras dienas atbalsts, kā arī medicīniskā uzraudzība. Neatkarīgi no tā, kādas ir seniora vajadzības, viņam tiks sniegta pilnīgi visa vajadzīgā palīdzība un medicīniskā palīdzība . Ja senioram katru dienu nepieciešama dažāda veida uzraudzība, piemēram, nepieciešamas injekcijas, kā arī ir grūtības pārvietoties, centrs būs atbilstošs variants. Ikvienam iemītniekam tiek sniegta personīga palīdzība. Par senioru komfortu gādās zinoši speciālisti.

Vajadzīgais atbalsts centrā tiek nodrošināts arī cilvēkiem, kas slimo ar demenci. Aprūpes centrā tiks sniegtas dažādas nodarbības un cita veida aktivitātes, kā uzdevums maksimāli, cik vien iespējams, ierobežot  slimības pastiprināšanos. Veco ļaužu pansionātos Latvijā kolektīvs ir ļoti zinošs, kā arī īpaši sagatavots, lai strādātu ar personām, kas sirgst ar demenci.

Arī īstermiņa uzturēšanās “Dzintara melodijā” tiek sniegta. Gadījumā, kad jums uz mazu brīdi nav iespējams piedāvāt senioram vajadzīgo aprūpi, šis piedāvājums var būt noderīgs. Tā ir izdevība garantēt, ka jūsu tuvinieks dabū vajadzīgo palīdzību, bet jums ir izdevība doties no mājām, lai nokārtotu vajadzīgas lietas vai aizbrauktu pāris dienas garā atpūtas braucienā.

Comments are closed.

Post Navigation