Velosipēdiem īpaši izdevīgi piedāvājumi veikalā 1a.lv!

lēti velosipēdi 1a.lvVienā no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā 1a.lv tev ir iespēja nopirkt dažādas iekārtas un preces aktīvai atpūtai, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem makšķerējot. Tieši tālab ir noderīgi izlemt iepirkties internetā . Viena no plašā preču sortimenta precēm ir velosipēdi.

Te tu vari nopirkt dažādus bērnu velosipēdu tipus, kuriem var noregulēt stūri un sēdekli atbilstoši bērna augumam.  Ļoti ieteicams lietot preču filtru, ko varēsi sameklēt ikkatras preču grupas labajā pusē. Izvēloties bērnu velosipēdu, pasūti pēc velosipēda veida: kalnu (MTB), BMX un citi. Author, GMT Xtreme u.c. preču zīmes. Klāstā arī velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi-.

Pasūti jaunu velosipēdu jau šodien- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Bet varbūt meklē skrituļslidas?   Toties jautrībai mājās, turpat pagalmā, ir iespējams nopirkt batutu. Batuti dažādos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem nodrošina ne vien jautrus brīžus, bet arī palīdzēs attīstīt fizisko sagatavotību, sekmēs līdzsvaru un koordināciju.

Kempingam  pirms tam ir jāsarūpē attiecīgs inventārs. Vari meklēt interneta veikalā 1a.lv gan guļammaisus, dažādus piederumus, gan arī citas preces. 1a.lv piedāvā pasūtīt teltis no tādām preču zīmēm kā Ferrino, Euro Trail, Frettime, Lafuma u.c.! Dažāda izmēra teltis, līdz pat 5 vietām un augstu mitrumizturību, kas neļaus ūdenim izsūkties cauri telts materiālam un sagādāt nepatīkamus brīžus. Pērkot pārgājiena vajadzībām guļammaisu, vērs uzmanību tā svaram, kā arī komforta temperatūrai. Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – atrodami pie tūrisma un atpūtas precēm. Vajadzīga soma? Somas ceļošanai, ikdienas izmantošanai, alpīnismam, kā arī slēpošanas un snovborda somas u.c.. Tikai tev atliek nopirkt tev vispiemērotāko!

Ja dodies pārgājienā pie ūdeņiem, lieti noderēs arī tāds inventārs kā plītiņas un gāzes degļi, kā arī zivju meklētāji. Turklāt neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – 1a.lv var izraudzīties krūzes un glāzes, karotes, termokrūzes u.c. piederumus.

Dodoties pie dabas vai pat dodoties ekskursijā pa nomaļām vietām, lieti noderēs tūrisma GPS un tūrisma pulksteņi. Tūrisma pulksteņiem ir lielāka izturība, līdz ar to izturīgāki pret triecieniem. Arī pret mitrumu, kas ir svarīgi laivošanas entuziastiem. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 metru dziļumam. Savukārt jau pieredzējušiem pārgājienu faniem vērts pirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam tāda aktivitāte kā Geo-Caching ir kļuvusi par iecienītu vaļasprieku. Saulesbrilles arīdzan var pasūtīt interneta veikalā – meklē tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Vērts iepirkties internetā – bagātīgs atpūtas un tūrisma preču piedāvājums! Kāpēc gan tur neiepirkties, ja ir iespēja arī ietaupīt? Turklāt interneta veikals 1a.lv sniedz preču piegādes iespējas bez maksas ar DPD paku bodes vai Pasta stacijas starpniecību. Izdevīgi un parocīgi – ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Comments are closed.

Post Navigation