Veselīgs dzīvesveids atmaksājas!

Jūs atminaties, kad gājāt uz vidusskolu? Tajā laikā fitnesa klubi ir salīdzinoši nepopulārāka vieta, kuru apmeklē jaunieši, jo visbiežāk mācību iestādes, kā obligātas, iekļāva arī fizkultūras nodarbības vismaz pāris reizes nedēļā. Bet ko iesākt, kad vidusskola pabeigta, un esat studiju vai darba gaitās, kad laiks un vieta fizkultūrai jāieplāno pašam? Vispretimnākošākā atbilde un šeit parocīgākais risinājums ir fitnesa klubi, kur varat izmantot dažādus sporta trenažierus un profesionālus pasniedzējus, kuri nodrošina ievērojamu pakalpojumu klāstu ar sporta nodarbībām, kas specializētas dažādām muskuļu grupām un veselību ietekmējošām vajadzībām. Lielākoties, tie ir atvērti visas dienas, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot – cik bieži sportosiet?

TRENNĒJIETIES VAIRĀK, MAKSĀJIET MAZĀK!

Citējot slavenu publiskās runas ekspertu Jim Rohn, “An apple a day takes the doctor away” jeb 1 ābols dienā nodrošinās Jūsu veselību, lai izpaliktu ārsta apmeklejums. Līdzīgi kā ar sportošanu, šo principu nav jēgas piekopt samāksloti, visas nedēļas normu apēdot svētdienā. Mēģinot sportot vienā dienā, kompensējot visas iepriekšējās 6 dienas, Jūs, visticamāk, gūsiet traumas nevis ieguvumus. Fitnesa klubi ir iestādes ar vienu no ilgākajiem darbalaikiem, kas ir izstiepti no agriem rītiem līdz vēliem vakariem, lai cilvēkiem būtu iespēja regulāri sportot. Salīdzinājumā no sportošanas, piemēram, pilsētas parkā, fitnesa klubi elektrības izmantošanu, telpu apsildīšanu un ventilēšanu, trenneru un administrācijas darbinieku atalgošanu un citus izdevumus, kas nozīmē konkrētu pakalpojuma maksu, kas būs mazāka, ja tiks nopirkts sporta kluba abonements. Kādēļ? Fitnesa klubi parūpējas, lai sporta kluba abonements, ja sportojat regulāri, Jums galu galā izrādās krietni izdevīgāks nekā, ja sporta klubs tiek apmeklēts tikai pāris reizes mēneša ietvaros. Atcerieties, ka sporta kluba abonements ir vienreizīgs ikmēneša pirkums, kas Jums palīdzēs atcerēties, ka fitnesa centrs jāapmeklē regulāri, tādējādi uzturēsiet veselīgu rutīnu, kas uzturēs gan pašsajūtu, gan fizisko sagatavotību ikdienā. Atliek tikai izvēlēties iestādi, kuru apmeklēt.

KURĀ VIETĀ RĪGĀ ATRAST ATZĪTU SPORTA KLUBU?

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai pieredzējušiem atlētiem, bet arī nākotnes censoņiem. Veselības Fabrika ir bāzēta leģendārajā VEF fabrikas ēkā, līdz ar to šis sporta klubs izceļas ar īpašu atmosfēru. Pateicoties plašajām telpām un efektīvai ventilācijai, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpaši svaigo gaisu, jo sporta klubs ir grūtāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika strādā katru darba dienu no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs darbojas no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, 3.stāvā. Veselības Fabrika piedāvājumā ietilpst gan kolektīvas nodarbības, gan personāltreniņus. Lai iepazītos ar pakalpojumu klāstu, dodieties uz uzņēmuma mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja gribat pieteikties nodarbībām vai rodas papildus jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir aizsniedzams pa tel.nr. 67887188, 27887188 vai e-pastā info@vfabrika.lv.

Comments are closed.

Post Navigation