Viasat pakalpojumi pieejami par cenu sākot no 5,95 Ls/mēnesī

Viasat pakalpojumiViasat piedāvātos televīzijas pakalpojumus droši var izvēlēties arī tie, kam televīzijas skatīšanās nav būtiska ikdienas sastāvdaļa. Viasat pakalpojumu klāstā ietilpst Viasat Starta kanālu pakete, kas lieliski derēs tiem, kas galvenokārt skatās Latvijas kanālus, bet ik pa laikam vēlas paskatīties arī ko citu. Viasat Starta kanālu paketē iekļautie kanāli ir gana daudzveidīgi, lai to klāsts spētu apmierināt katru ģimenes locekli, turklāt tā ir lēta – 5,95 Ls mēnesī.

Viasat televīzijas pakalpojumu apraksts

Viasat Starta kanālu paketē ir iekļauti Latvijas kanāli (TV3 Latvija, LTV1, LTV7 un LNT), Krievijas kanāli un kanāli krievu valodā (3+ Latvija, NTV Mir, Pirmais Baltijas kanāls, REN-TV un CTC), dokumentālie kanāli (Viasat Explorer un Viasat Nature), izklaides kanāli (TV6 un Pirmais Baltijas Muzikālais) un ziņu kanāli (Euronews un CNBC).

Ja nu tomēr vēlies plašāku kanālu klāstu, vari izvēlēties kādi citu no Viasat piedāvātajiem pakalpojumiem – Viasat Sudraba kanālu paketi, Viasat Zelta kanālu paketi, Viasat Platīna kanālu paketi vai pakalpojumu Viasat TV un internets.

Sudraba kanālu paketē iekļauto kanālu klāsts ir plašāks, ja salīdzina ar Viasat Starta kanālu paketi. Viasat Sudraba kanālu paketes skatītājiem ir pieejami vairāki dokumentālie kanāli, filmu kanāli, kanāli bērniem, izklaides kanāli un ziņu kanāli.

Viasat klienti – sporta pārraižu un filmu cienītāji

Taču, ja esi nolēmis kļūt par Viasat klientu galvenokārt Viasat piedāvāto lielisko sporta un filmu kanālu dēļ, noteikti jākļūst par Viasat Zelta kanālu paketes abonentu. Tikai Viasat Zelta kanālu paketē ir iekļauts kanāls Viasat Sport Baltic, kura programmā iekļautas KHL hokeja spēles, UEFA Čempionu līgas, UEFA Eiropas līgas, Anglijas premjerlīgas un Francijas futbola čempionāta League 1 futbola spēles, Eirolīgas un BBL Baltijas basketbola līgas basketbola spēles, Formula 1 un Moto GP sacīkstes, ATP turnīra tenisa spēles un citas pārraides. Arī lieliskie TV1000 filmu kanāli ir iekļauti Viasat Zelta kanālu paketē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation