VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas

Ātrie kredīti bez ķīlasĀtrie kredīti bez ķīlas pie VIA SMS ir viens no visātrāk, ērtāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevuma veidiem Latvijā. Šie aizdevumi ir paredzēti dažādu nelielu izdevumu segšanai, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei, kāda sen lolota sapņa piepildīšanai vai arī īpaši izdevīga akcijas piedāvājuma izmantošanai. Tāpat šie kredīti ir lielisks risinājums gadījumos, kad steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi.

VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas:

  • Bez ķīlas un galvojuma;
  • Pieejami tikai 15 minūšu laikā;
  • Maksimālais aizdevuma apmērs ir līdz 300 latiem.

Kā jau par to liecina nosaukums, lai saņemtu ātros aizdevumus bez ķīlas, nav nepieciešams nodrošinājums mantiskas vērtības jeb ķīlas veidā. Tāpat nav nepieciešams kārtot arī citas laikietilpīgas formalitātes, piemēram, galvojumu. Tas kredīta noformēšanu padara īpaši ātru un vienkāršu. Jūs varēsiet ietaupīt gan savu laiku, gan enerģiju.

Parasti kredītu noformēšana pie VIA SMS aizņem ne vairāk par 15 minūtēm. Visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt, izmantojot vien datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Dodieties uz VIA SMS mājas lapu viasms.lv, norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, izvēlieties iespēju Saņemt kredītu un, sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju. Pēc neilga brīža nauda būs Jūsu bankas kontā.

Maksimālais aizdevuma apmērs pie VIA SMS ir 300 lati. Tas gan ir pieejams tikai personām, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 150 latiem, bet otrais kredīts nevar pārsniegt 200 latus. Tiesa, pirmajam ātrajam kredītam bez ķīlas pie VIA SMS ir kāda ļoti būtiska priekšrocība – tas ir pieejams bez maksas. Tas nozīmē, ka kredītam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs.

VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu ir iespējams aizdevuma atmaksas termiņu pagarināt. Jāatceras gan, ka kredīta termiņa pagarināšana ir jāveic pirms pienāk tā atmaksas datums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation