VIASMS KREDĪTI – RISINĀJUMS NEPAREDZĒTU TĒRIŅU GADĪJUMĀ

Katrs no mums kādreiz nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi. Šādos gadījumos var būt dažādi risinājumi, viens no tiem- vērsties pie kāda no ātro kredītu devējiem. Tā ir ērti pieejama iespēja  lielam cilvēku lokam, kā ātri un vienkārši atrisināt īslaicīgas naudas problēmas.

Ātrie kredīti internetā ir daudzu novērtēts aizdevumu veids, kuru saviem klientiem izsniedz arī Viasms. Tas ir populārs aizdevējs, kas piedāvā ātru nepieciešamā kredīta noformēšanu.

Kā zināms, situācijas un vajadzības ir atšķirīgas, tāpēc vēlamie finanšu risinājumi ir dažādi. Viasms.lv piedāvājumā gan izdevīgs ilgtermiņa kredīts, gan arī īstermiņa aizdevums .

Piemēram, ātrais kredīts atbilstošs lielāku mērķu sasniegšanai, jo pieejams līdz pat EUR 1500. Šie ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Svarīgi, ka šajā gadījumā ir iespējams saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo kredīta summu vienādos maksājumos noteiktajā laika periodā – tas palīdzēs plānot budžetu.

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts, kas paredzēts nelieliem izdevumiem, un atdodams laika posmā līdz 30 dienām. Šis būs ideāls variants nelielu finansiālu sarežģījumu gadījumā.

Būtiski minēt, ka Viasms piedāvājumā kredīts bez ķīlas. Tāpat arī nav vajadzīgs galvojums vai kādas izziņas no darba vietas. Turklāt – kredītam pieteikties iespējams ikvienā izdevīgā brīdī, kad vien tas nepieciešams.

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad naudas līdzekļi vajadzīgi steidzami, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms dod risinājumu arī šādās situācijās – sms kredītu. Sms kredīts pieejams sākot ar otro aizņemšanās reizi, un tas dod iespēju noformēt aizdevumu tikai ar vienas īsziņas palīdzību.

Naudas aizdevums – pieejams risinājums dažādās situācijās, tomēr jāatceras, ka jebkurš aizdevums ir atbildība. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka spēsi atmaksāt kredītu pilnā apmērā un noteiktā laikā. Protams, vajadzības gadījumā iespējama arī   atmaksas termiņa pagarināšana, tomēr jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums.

Izvēlies drošu un daudzu novērtētu aizdevēju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma nosacījumi, lieliski piedāvājumi un vienkārši noformējami kredīti – ienāc un uzzini vairāk viasms.lv.

Comments are closed.

Post Navigation