VIASMS NAUDAS KREDĪTS – LAI SAPŅI PIEPILDĀS    

krediti via smsVai esi kādreiz nonācis situācijā, kad radušies neplānoti izdevumi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida? Ar šādu situāciju ik dienas saskaras tūkstošiem cilvēku, un daudzi no viņiem jau ir atklājuši lielisku risinājumu šāda veida situācijās – ātros  kredītus.

Ātrie kredīti internetā ir populārs aizdevumu veids, kuru saviem klientiem piedāvā arī Viasms.lv. Tas ir populārs aizdevējs, kas piedāvā pozitīvu attieksmi un ātru nepieciešamā kredīta noformēšanu.

Kā zināms, situācijas un nepieciešamības ir atšķirīgas, tādēļ atbilstošākie finanšu risinājumi ir dažādi. Viasms.lv piedāvājumā gan ilgtermiņa kredīts, gan arī īstermiņa aizdevums .

Piemēram, ātrais kredīts piemērots lielāku mērķu sasniegšanai, jo tiek izsniegts līdz pat EUR 1500. Šie ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Svarīgi, ka ar šo kredītu ir iespējams saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo kredīta summu vienādos maksājumos noteiktajā laika periodā – tas palīdzēs plānot budžetu.

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts, kas paredzēts nelieliem izdevumiem, un atdodams laika posmā līdz 30 dienām. Šis būs ideāls risinājums nelielu finansiālu problēmu gadījumā.

Svarīgi, ka Viasms piedāvātajam kredītam ir vairākas priekšrocības. Tam pieteikties var ikvienā diennakts laikā, ātri un ērti – ar interneta palīdzību. Būtiski – lai to izdarītu, nav vajadzīgas nekāda veida formalitātes – pie Viasms pieejams kredīts bez ķīlas. Tāpat netiek prasīts arī galvojums vai kādas izziņas no darba vietas.

Vai esi kādreiz piedzīvojis situāciju, kad naudas līdzekļi nepieciešami nekavējoties, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms dod risinājumu arī šādās situācijās – sms kredītu. Sms kredīts pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes, un tas sniedz iespēju noformēt aizdevumu tikai ar vienas īsziņas palīdzību.

Pirms aizdevuma ņemšanas svarīgi ņemt vērā vairākus nosacījumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijā dzīvojošām personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, būtisks ir ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt kredīta atmaksu. Trešā būtiskā lieta, kas noteikti tiek ņemta vērā pie kredīta pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Izvēlies drošu un daudzu novērtētu aizdevēju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma noteikumi, lieliskas akcijas un vienkārši noformējami kredīti – uzzini vairāk viasms.lv.

Comments are closed.

Post Navigation