VIESNĪCA, KAS PIEDĀVĀS KVALITATĪVĀKO RELAKSĀCIJU

Gadījumā, ja gribētu relaksēties un Jums vajadzīga laba viesnīca, kur būtu gan restorāns, gan SPA masāžas un arī pilna servisa konferenču zāle. Droša izvēle būs viesnīca Baltvilla, kura atrodas tik vien 15 km tālumā no Rīgas.

SPA PIEDĀVĀJUMI PLAŠĀ PIEDĀVĀJUMĀ

Viesnīca Baltvilla būs atbilstoša visādām vēlmēm, jo viesnīca piedāvās gan pamata numurus, gan augstākas klases numurus romantiskām SPA nogalēm, gan biznesa klases klientiem. Viesnīca uzsver, ka ir viegli pieejama un atvērta jebkuram – viesnīca nodrošina numuriņus, kas ir pieejami ratiņkrāslos. Arī tad, ja Jūs vēlaties izbaudīt SPA brīvdienas, bet Jums nav kurā vietā atstāt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildu maksu tos atļaus ņemt arī līdz uz viesnīcas numuru.

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/spa-diviem/

IEDZĪVINI ROMANTIKU –  SPA ATPŪTA DIVIEM

Saspringtajā dzīves ritmā ir īpaši nozīmīgi atrast brīdi sev – tādā gadījumā var palīdzēt izdarīt relaksējošas SPA procedūras. Personīgas SPA masāžas un SPA diviem Jums ļaus iegūt pozitīvo iedvesmas lādiņu turpmākiem sasniegumiem. Tieši Jūsu labsajūtai te pieejami aptuveni 20 īpaši SPA piedāvājumi dāmām, kungiem un arī SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla dos iespēju nobaudīt vienreizējas vakariņas, jo viesnīcā arī ir restorāns tik vien dažu metru no Baltezera.

 

RESTORĀNS UN TĀ ĒDIENI JŪS NO SIRDS PĀRSTEIGS

Un pēc SPA diviem baudīšanas, vajadzīgs tāpat arī uzticams restorāns, kur ieturēt gardu maltīti. Viesnīcā Baltvilla ir atrodams arī restorāns, kur vienmēr pieejamas maltītes no pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem un nobaudāms romantisks skats uz Baltezeru. Restorāns piedāvās īpašus Vidusjūras ēdienus nekur citur, kā galvaspilsētas tuvumā, tāpēc, ka šis konkrētais restorāns darbojas šefpavāra, kas dzimis Itālijā, uzraudzībā. Baltvilla restorāns ir patīkama vieta, kurā nobaudīt pusdienas ar otru pusīti, ģimeni vai draugu pulku!

 

PIEDĀVĀTA TIEK PAT KONFERENČU ZĀLE

Arī tādā gadījumā, ja Jums vajadzīga viesnīca, kur ir augstas klases konferenču zāle, viesnīca Baltvilla būs lieliska izvēle. Bez tam Baltvilla sortimentā ir ne vien 1 konferenču zāle, bet veselas trīs dažādas uzbūves zāles. Tieši Jūsu vēlmēm konferenču zāle tiks iekārtota kā reiz šī semināra vajadzībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Post Navigation