Padomi virtuves sadzīves tehnikas iegādei

virtuves sadzīves tehnika 1a.lvVirtuves sadzīves tehnikas iegāde prasa diez gan lielus ieguldījumus, tāpēc ne vienmēr visu var iegādāties uzreiz un daudzi to dara pakāpeniski. Iespējams, tas arī ir pareizākais veids, jo vienā reizē diez vai izdotos iegādāties visu nepieciešamo virtuves tehniku, jo pastāv tik daudz atšķirīgu lietu, ko jāņem vērā, turklāt milzīgais piedāvājums vēl vairāk sarežģī izvēli. Tāpēc, nosakiet savu budžetu un veicat izpēti par to, kāda tehnika, izmēra, stila un funkciju ziņā, Jums būs nepieciešama.

1.      Nosakiet virtuves izmērus

 Neatkarīgi no tā, Jūs meklējat ledusskapi, mikroviļņu krāsni vai veļas mašīnu, vispirms nosakiet cik daudz telpas ir Jūsu rīcībā. Izmēriet telpu un nosakiet pieļaujamos izmēru limitus. To, kāda izmēra vai ietilpības tehniku iegādāties noteikti palīdzēs arī noteikt tas, cik liela ir Jūsu ģimene un cik bieži Jūs ēdat, mazgājat drēbes u.tml.

2.      Nosakiet konkrētu budžetu

 Ja Jūs jau iepriekš zināt, ka drīz tik un tā nomainīsiet šo iekārtu, piem., jo nākotnē plānots uzsākt virtuves remontu un būs nepieciešama tehnika, kas iekļausies kopējā stilā, tad Jūs noteikti vēlēsieties rūpīgi apdomāt preces cenu.

  • Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, kādu tehniku pērkat, sadzīves tehnika ar pamata funkcijām vienmēr maksās vairāk nekā tā, kam ir papildus funkcijas.
  • Augstāka cena ne vienmēr nozīmē labāku kvalitāti. Ja Jums ir ierobežoti līdzekļi, labāk iegādāties vidusmēra klases modeli, kas kalpotu labi un pietiekami ilgi.

3.      Kādas funkcijas Jums ir nepieciešamas?

 Pārdomājiet visas Jums nepieciešamās funkcijas, bet esat reālistisks. Ir ļoti viegli iztērēt daudz naudas par funkcijām, kuras Jūs izmantosiet divreiz un tad par tām vispār aizmirsīsiet. Ja Jūs pērkat ledusskapi, tad galvenā tā funkcija ir saglabāt Jūsu ēdienu svaigu. Ja gatavojat bieži, varbūt būs svarīgi arī, ka tam ir ledus gatavotājs, bet vai tam patiesi ir nepieciešams LCD displejs ar virkni dažādu kontroles funkciju?

4.      Pārbaudiet enerģijas klasi

 Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais noteikums – pārbaudiet elektroenerģijas klasi. Ledusskapis ir ierīce, kas darbojas dien dienā, tāpat arī bieži tiek izmantotas visa pārējā tehnika. Pārliecinieties, ka iegādājaties A+ klasi, lai ilgtermiņā nepārmaksātu par elektrības rēķiniem.

Lai apskatītos visus sadzīves tehnikas piedāvājumus ienāc interneta veikala 1a.lv mājas lapā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation