Visjaunākie mobilie telefoni interneta veikalā 1a.lv

Mobilie telefoniMūsdienās mobilie telefoni ir neatņemami ikdienas sabiedrotie un apliecina piederību noteiktam statusam. Tehnoloģijas attīstās ik pa sešiem mēnešiem, tāpēc agrāk vai vēlāk mobilais telefons būs jānomaina uz jaunāku modeli. Atrodi savu mobilo telefonu interneta veikalā 1a.lv!

Interneta veikals 1a.lv apgrozījuma ziņā Latvijā ir starp līderiem. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv saviem klientiem preces var piedāvāt par vislabākajām vairumtirdzniecības cenām. Mobilos telefonus meklē 1a.lv mājas lapas preču kategorijā: telefoni: mobilie telefoni. Izmantojot filtru, vari  atlasīt sev vispiemērotāko modeli: Izvēlies telefonu pēc ražotāja, mobilā telefona tipa, SIM karšu atbalsta, operētājsistēmas, galvenā ekrāna izmēra, iebūvētās fotokameras un WiFi iespējām. 1a.lv regulāri piedāvā dažādas akcijas cenas.

Iespējams meklētais modelis būs APPLE IPHONE 4S 16GB BLACK MD235 par Ls 378 vai, izvēloties līzingu uz 36 mēnešiem, ikmēneša maksājumu Ls 17.41. Mobilā telefona operētājsistēma iOS, procesors 1 GHz Cortex-A5,galvenā ekrāna izšķirtspēja 960 x 640, standarta akumulators Li-ion 1500 mAh, akumulators ļauj pavadīt 14 stundas sarunās, iebūvēta fotokamera 8 Mpix ar funkcijām: autofokuss, sejas atpazīšana, LED zibspuldze, panorāma, geo-tagging, videokamera 1080p@30fps. 3G atbalsts.

Kad meklētais mobilais telefons ir atrasts, spied – ielikt grozā. Vari turpināt iepirkšanos – 1a.lv piedāvā plašu sadzīves, biroja tehnikas klāstu, kā arī apgaismojumu un tūrismam vajadzīgo. Kad pirkumu saraksts ir nokomplektēts, seko norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies klients, bet izdevīgāk ir reģistrēties. Tad automātiski tiks saglabāta pirkumam vajadzīgā informācija, kā arī varēsi piedalīties akcijās un izlozēs.

Par 1a.lv precēm var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas, 1a.lv var noformēt līzingu no 50 līdz 4500 Ls uz termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja prece pasūtījuma brīdī būs 1a.lv noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs pirkuma apstiprinājumu. Papildus informācijai pieejami tālruņi 67428800, 67428801

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation