VISU NEPIECIEŠAMO MĀJAI UN DĀRZAM ATRADĪSIET PRECESDARBAM.LV

Lai skaisti un stilīgi labiekārtotu mājas, nepieciešams laiks. Ja gribat pasūtīt labas preces mājai un dārzam vienuviet, aplūkojiet interneta veikala Precesdarbam.lv piedāvājumu. Tas ir saimniecības preču lielveikals tiešsaistē, kur var ērti pasūtīt visu vajadzīgo gan piemājas dārziņam, gan mājas iekštelpām. Precesdarbam.lv piedāvājumā ir arī būvniecības un remonta preces.

DOMKRATS REMONTAM

Domkrats – tas ir viens no galvenajiem instrumentiem remonta laikā. Stacionārs domkrats parasti tiek izmantots lielās darbnīcās, bet pārnēsājams domkrats var būt noderīgs ikvienā saimniecībā. Ja nepieciešams pacelt smagu un lielu kravu, domkrats ir tas, kas vajadzīgs. Mehāniskais domkrats ir piemērots kravām svarā no 2 līdz 5 tonnām, bet hidrauliskais domkrats piemērots arī 30-50 tonnu smagu kravu pacelšanai. Precesdarbam.lv piedāvājumā ir daudzveidīgi domkrati. Vairāk uzzini te!

GRIESTU LAMPAS – NODERĪGS UN ATRAKTĪVS INTERJERA ELEMENTS

Iekārtojot mājokli, daudzi cilvēki vēlas izmēģināt savus spēkus interjera dizainā. Vienmēr aktuāla izvēle ir atraktīvas griestu lampas. Precesdarbam.lv preču klāstā ir griestu lampas no koka, stikla, metāla un plastikas, ar un bez abažūriem. Jums ērtā brīdī varat iegādāties iespaidīgas griestu lampas ar rotājumiem un rakstainiem plafoniem vai vienkāršas, bet efektīvas griestu lampas gan mājokļiem, gan birojiem un citām publiskajām telpām.

DAŽĀDI KAMĪNI INTERNETĀ

Vēl nesen kamīni bija ekskluzīva prece, bet pēdējā desmitgadē kamīni ir kļuvuši daudzveidīgāki, bet to cenas – demokrātiskākas. Precesdarbam.lv preču klāstā ir kamīni, kas tiek kurināti ar elektrību vai gāzi, kā arī kamīni ar atklātu kurtuvi. Kamīni ir mūžīga klasika, kas vienlīdz labi izskatās gan lauku mājā, gan pilsētas dzīvoklī. Kamīni no atzītiem zīmoliem ir droši un tos var izmantot vairākas desmitgades.

DĀRZA NOJUMES LIELIEM UN MAZIEM PASĀKUMIEM

Ja Jūs vēlaties piešķirt piemājas dārzam oriģinalu izskatu, nojumes ir tas, kas vajadzīgs. Nojumes rada svētku atmosfēru un padara atpūtu svaigā gaisā par komfortablāku. Zem dārza nojumes var novietot galdiņus ar svētku maltīti, krēslus un zviļņus atpūtai, turklāt nojumes ir neaizvietojamas, ja vēlaties papļāpāt ar draugiem mājīgā stūrītī. Stabilas nojumes ar alumīnija karkasu ir gan praktiskas, gan atraktīvas. Precesdarbam.lv iespējams iegādāties preces darbam, dārza nojumes dažādās formās un krāsās, turklāt preču klāstā ir lielas nojumes ar papildu elementiem, kuras var izmantot kāzās, jubilejas svinībās vai publiskajā pasākumā.

PIRKUMI TIEK PIEGĀDĀTI VISĀ LATVIJĀ

Lai kāds būtu Jūsu pasūtījums – nojumes, kamīni, domkrats, – pirkumu saņemsiet 1-5 darba dienu laikā, atkarībā no Jūsu adreses. Pirkumus var izņemt patstāvīgi, Precesdarbam.lv Rīgas birojā. Veikala mājaslapā www.precesdarbam.lv atradīsiet pilnu informāciju par apmaksas un piegādes opcijām!

Comments are closed.

Post Navigation