Vivus kredīts bez darba

Kredīts bez darbaJa esi zaudējis darbu vai līdz jauniegūtā darba algai ir jāgaida mēnesis, var parādīsties naudas problēmas. Kamēr kredīta nokārtošana bez pastāvīgiem ieņēmumiem un darbavietas bankā būs grūtāka, interneta kredītiestādēs šo jautājumu varēs atrisināt krietni ātrāk.

Vivus ātrais kredīts ir vadošā kreditēšanas iestāde Ziemeļeiropā. Vivus.lv izsniedz aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem, vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Aizņēmējiem būs pieejama summa no Ls 50 līdz Ls 1000, ar atmaksas termiņu no 3 līdz 24 mēnešiem. Nebūs vajadzīgas izziņas par darbavietu un ienākumiem, galvotāji vai ķīla, jo svarīgākā ir pozitīva kredītvēsture. Tāpēc Vivus ātrais kredīts ir pieejams arī cilvēkiem bez darba. Vivus ātrais kredīts katram aizņēmējam piešķir kredītlimitu. To var paaugstināt, laikā atmaksājot pirmo saņemto kredītu.

Vivus vivus.lv

Reģistrēšanās notiek vivus.lv. Sākuma lapā esošajā kalkulatorā atzīmē nepieciešamo summu un atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Izvēloties naudas summu, ievēro, lai tā nepārsniedz 40 procentus no taviem ikmēneša ienākumiem! Spied – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā jāieraksta personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts un parole Vivus online lietotāja profilam. Vēlreiz jāpārskata kredīta pieteikums, nepieciešamības gadījumā to var izmainīt. Jāizlasa noteikumi. Lai reģistrētu kontu, kurā tiks pārskaitīts aizdevums, Vivus bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Vivus konti ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā. Šo banku klientiem kredīts tiks ieskaitīts jau 15 minūšu laikā, citu banku klientiem būs jāgaida līdz pat vienai darba dienai. Par piešķirto kredītu Vivus.lv informēs ar sms starpniecību.

Kredīta pārraudzīšana viegli būs veicama ar Vivus online profila starpniecību. Tur vienkopus būs līgums, atmaksas grafiks un pagarināšanas noteikumi. Nepieciešamības gadījumā ikmēneša maksājumu var pa mēnesi atlikt, tā vietā maksājot par pagarināšanu. Maksājumus var veik ar interneta pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās, Plus Punks vai Narvesen kioskos. Piešķirto naudu tērē patiešām nepieciešamiem maksājumiem, jo Vivus.lv piedāvā tev nopelnīt! Uzaicini savu draugu reģistrēties vivus.lv pakalpojumam, un par katru reģistrējušos draugu saņem LS 5! Vivus ātrā kredīta priekšrocība – tas ir noformējams katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Tāpēc vajadzīgo aizdevumu tu varēsi saņemt arī svētdienas pusdienas laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation