Vivus kredītu piedāvājums internetā

Vivus kredītiMūsdienās internetā ir atrodami daudz ātro kredītu piedāvājumi. Starp tiem Vivus ātrais kredīts, kas izceļas ar ātrumu, izdevīgumu un drošību. Vivus ātrais kredīts ir vadošā interneta kredītu kompānija Ziemeļeiropā. VIvus ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijā, kuras mērķis – atbildīga aizdošana. Uzņēmuma kvalitāti ir novērtējuši Patērētāju tiesību aizsardzības centra un Bureau Veritas Certification kvalitātes sertifikāti.

Kredīts no 20 gadu vecuma līdz 1000 latiem

Vivus ātrā kredīta aizdevumi ir pieejami Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Vivus izsniedz aizdevumu no Ls 50 līdz Ls 1000, ar atdošanas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Katram aizņēmējam tiek piešķirts individuālais kredītlimits, laicīgi atmaksājot aizdevumu un ievērojot līgumsaistības, kredītlimitu var paaugstināt. Vivus kredīti ir pieejami arī nepilsoņiem ar Latvijas personas kodu.

Reģistrējies Vivus mājas lapā un piesaki vēlamo aizdevuma summu un termiņu

Reģistrēšanās notiek vivus.lv (ŠEIT). Kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo summu un plānoto atmaksas termiņu. Ikmēneša maksājumi tiks aprēķināti automātiski. Tad spiest – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā aizpildīt personas kodu, e-pastu un mobilā tālruņa numuru. Kā arī paroli savam Vivus online profilam. Lai piereģistrētu bankas kontu, kur VIVUS ieskaitīs pieprasīto kredītu, VIVUS bankas kontā jāieskaita Ls 0,01. Swedbankas, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money un Norvik bankas klientiem vēlams reģistrācijas maksu pārskaitīt uz VIVUS kontu attiecīgajā bankā. Vivus atsūtīs apstiprinošu īsziņu, ka kredīts ir piešķirts. Tuvāko 15 minūšu laikā nauda tiks pārskaitīta norādītajā bankas kontā. Citu banku klientiem var nākties gaidīt.

Visa nepieciešamā informācija Vivus online lietotāja profilā

Vivus online profils palīdzēs kontrolēt piešķirto kredītu. Profilā vienkopus būs atrodams atmaksas grafiks, līgums, pagarināšanas nosacījumi un izmaksas. Ikmēneša maksājumu rēķins tiks atsūtīts pa pastu vai e-pastā piecu darba dienu laikā. To varēs atmaksāt ar interneta pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās, Plus Punkts vai Narvesen kioskos, līdzi ņemot rēķina izdruku. Jaunajiem klientiem VIVUS piedāvā uzsākt ikmēneša maksājumus ar ceturto mēnesi.

Vivus.lv mājas lapā aizņēmējs varēs atrast visus nepieciešamos dokumentus, normatīvus, līguma paraugus un ieteikumus – kādā situācijā vislabāk aizņemties, kādā to nedarīt. Individuāliem jautājumiem Vivus klientu operatori telefoniskām, e-pasta vai skype konsultācijām būs pieejami katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Aizņemties ātri, droši un izdevīgi – to piedāvā Vivus ātrais kredīts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation