WEB LAPU APMĀCĪBAS – IEGŪSTI ZINĀŠANAS PAR SANITĀRO MINIMUMU PĀRIS STUNDU LAIKĀ!

webapmaciba.lv 1Ja esi strādājošs cilvēks un vēlies saņemt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Kopumā, Web apmācība sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Eksāmena nenokārtošanas gadījumā jāpasūta jauna pārtikas higiēnas apmācība. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.
Noteikti, ka tagad jau ir radies jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti un pārtikas higiēna, kā arī citas svarīgas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, beidz šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības internetā, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Web apmaciba ir lielisks veids kā ērti un izdevīgi saņemt svarīgās zināšanas par sanitāro minimumu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši vajadzīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!

Comments are closed.

Post Navigation