Zanussi gāzes plītis interneta veikalā 1a.lv

Zanussi gāzes plītisŠobrīd interneta veikalā 1a.lv ir iespējams iegādāties Zanussi gāzes plītis ar atlaidi līdz pat 13 procentiem. Ietaupīsi ne vien naudu, bet arī laiku un spēku. Iepirkšanās 1a.lv aizņem vien pāris minūtes, bet smago sadzīves iekārtu tev aizvedīs kurjers.

Interneta veikals 1a.lv ar vairāk nekā desmit gadu darba pieredzi saviem pircējiem piedāvā plašu preču piedāvājumu, tostarp sešu pasaulē zināmu ražotāju gāzes plītis. Interneta veikala 1a.lv mājas lapā preču kategorijā gāzes plītis ir atrodamas zem „Lielā sadzīves tehnika”. 1a.lv piedāvājumā ir 33 dažādas gāzes plītis. Tās nopērkamas cenā no Ls 122 līdz Ls 334. Lai atrastu sev atbilstošāko modeli, izmanto filtru. Atzīmē tīkamo ražotāju: AEG, Becho, Bosch, Electrolux vai kādu citu. Atzīmē cepeškrāsns veidu, tilpumu, izmēru un krāsu.

Šobrīd piemērota 11 procentu atlaide ZANUSSI ZCG 562 MX. Tās cena Ls 193 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā, katru mēnesi Ls 8.89. Gāzes plītij ir 60 litru cepeškrāsns, A klases elektroenerģijas patēriņš, četri gāzes degļi. Nerūsējošā tērauda krāsā. Ar 12 procentu atlaidi ir nopērkama ZANUSSI ZCG 553 NX. Tās cena Ls 177 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā, mēnesī – Ls 8.15.  Gāzes plītij ir 4 degļi, 58 litru statistiskā elektriskā cepeškrāsns, elektriskais grills, termostats. Iespējams, īstā būs ZANUSSI ZCG 553 NW ar atlaidi 13 procenti. Tās cena Ls 152 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā, Ls 7. A klases gāzes plīts ar 58 litru statistisko elektrisko cepeškrāsni.

Kad modelis izvēlēts, seko norādēm. Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Preci var atmaksāt skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu. Ja nevēlies vai nevari uzreiz samaksāt pilnu summu, tad izmanto līzinga piedāvājumu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no 50 līdz 4500 LS uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings pieejams Latvijas iedzīvotājiem kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Ja pasūtījuma brīdī prece ir pieejama noliktavā, piegāde tiks veikta divu dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas robežām DPD kurjers.

Visus gāzes plīšu modeļus vari aplūkot šeit: http://www.1a.lv/liela_sadzives_tehnika/gazes_plitis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation