Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri

udensjums.lv dziļurbumu akasKvartāra zemes slānis, dolomīts un smilšakmens slānis – šādi ir pazemes slāņi, ko caururbjot iegūst ūdeni. Veidojot urbumu vajadzīgajā pazemes slānī, ūdens izspiežas no iežiem un uzkrājušos spiediena rezultātā šļācas augšup. Ūdens patstāvīgās pieveduma nepieciešamības apstākļos uztici to uzņēmuma SIA “Ground Water” speciālistiem. Konkrēti atrašanās vietai tiks pielāgots korektākais risinājums tavam mājoklim.

Artēziskais urbums ir populārākais ūdens ieguves risinājums, bez tam ideāls variants privātmājas, vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens jautājuma nokārtošanā.

Dziļurbumi pie Udensjums.lv

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi zemes slāņi, un dažu reizi iegūtā ūdens sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. To jautājumu var samērā ērti nokārtot ar ūdens filtra, ūdens mīkstināšanas vai atdzelžošanas iekārtu pielāgošanu. Ūdens, ko iegūst no dziļākām zemes kārtām,  ir pasargāts no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Profesionāļi no Udensjums.lv artēzisko urbumu attiecīgā vietā uzstāda balstoties uz galvenajiem punktiem: kāds ir klientam ekonomiski optimālākais variants, cik daudz ūdens vajadzīgs un kādā dziļumā noteiktajā vietā var iegūt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

SIA “Ground Water” speciālisti dziļurbumu uzstādīs dažu dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (vidēji 10 dienu laikā). Dziļurbumi ir ieteicamākais variants ūdens apgādes sistēmas jautājuma atrisināšanā, jo tam ir ilgāks kalpošanas periods, pastāvīga un praktiski nebeidzama ūdens pienākšana. Kaut gan izmaksas ir lielākas par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgtermiņā bez šaubām atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation