Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri

artēziskās akasKvartāra zemes slānis, dolomīta slānis un smilšakmens – šādi ir pazemes slāņi, kurus caururbjot tiek iegūts ūdens. IzveidojotVeicot urbumu konkrētā pazemes kārtā, ūdens izkļūst no iežiem un spiediena dēļ cirkulē augšup. Ja mājoklī vajadzīga ūdens autonomā piegādes sistēma, uztici to Udensjums.lv speciālistiem. Konkrēti lokācijas vietai tiks pielāgots korektākais risinājums .

Kā viens no labākajiem ūdens iegūšanas variantiem ir artēziskais urbuma jeb dziļurbuma izbūve, jo saņemtais ūdens ir atbilstošs gan vannasistabā, virtuvē, gan arī dārzam.

Dziļurbuma instalācija un artēzisko aku urbšana

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi pazemes slāņi, un nereti iegūtā ūdens sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. Šo problēmu ir iespējams izdevīgi atrisināt ar ūdens filtru, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas ierīču uzstādīšanu. Ūdens, kas iegūts no dziļākām pazemes kārtām,  ir tīrs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Udensjums.lv speciālisti dziļurbumu konkrētā vietā ierīko balstoties uz šādiem punktiem: kāds ir pasūtītājam ekonomiski ērtāks risinājums, kādam mērķim un cik daudz ūdens būs nepieciešams un kādā dziļumā konkrētajā lokācijā var saņemt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

UzņēmumaSIA “Ground Water” speciālisti dziļurbumu ierīkos dažu dienu laikā, kas atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (vidēji līdz 10 dienām). Dziļurbums ir optimālākais risinājums ūdensapgādei, jo dziļurbumam ir ilgāks kalpošanas periods, nepārtraukta un gandrīz nebeidzama ūdens pieplūde. Lai gan izmaksas ir lielākas par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgā laika posmā nepārprotami atmaksāsies ieguldīt lielākus naudas līdzekļus.

Comments are closed.

Post Navigation