Žogs mājai – Tvora.lv

akmens un koka sētas tvora.lvLai pasargātu privāto teritoriju no svešām acīm un izveidotu  nepiederošām personām nepieejamu teritoriju, norobežo to ar mājoklim un apkārtējai videi atbilstošu sētu. Pēc personalizēta pasūtījuma specializēta firma izgatavos gan akmens, gan koka žogus vēlamajā izmērā un apmērā.

Askētisks risinājums teritorijas ierobežošanai ir klasiskas formas koka žogs. Koka žogi labi piemēroti privātmāju teritorijas ierobežošanai. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas sētām – viegli-, un labi iederas pie dažāda dizaina mājas. Koka žogi iespējami gan ar vertikāliem, gan horizontāliem vairogiem, atkarībā no personīgajām vēlmēm. Koka žoga koksnes dēļi tiek vairākkārtīgi apstrādāti ar īpaši koksnes materiālam paredzētiem apmetumiem , kas nodrošinās žoga ilgu kalpošanas laiku, garantē augstu nolietošanās izturību un spēju noturēt jaunas sētas izskatu ilgtermiņā, neskatoties uz nevēlamo laikapstākļu iedarbību.

Ja privātā teritorija ir neliela, var realizēt masīvāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā dekoratīvs elements mājas teritorijā vai efektīgs risinājums atbalsta sienai. Īstenojot domu par akmens sētu, var izlemt – ar akmeņiem pildītās metāla konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Gabioni akmens konstrukcijas var izgatavot vajadzīgajos izmēros gan žogam, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas iekārtojumam u.tml.

Profilēti metāla žogi ar akmens blokiem

Dodot priekšroku moduļu sētām, saņemsiet ilga laikaposma priekšrocības. Tāda veida konstrukcijām ir estētisks izskats, konstrukcijas ir izturīgas un ar lielu kalpošanas laiku. Moduļu sētu uzstādīšanā izmanto plātņu Aluzinic dēļus, kas ir pārklāti ar sevišķu materiāla apšuvumu. Tas moduļu žoga plātnes aizsargā no materiāla korozijas, garantējot ilgtermiņa estētisku vizuālo izskatu. Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un lielu kalpošanas ilgumu. Visvairāk izplatītākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU bloki..

  • TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas piešķir dabīgu akmens šķēluma izskatu. Tos var lietot dažādu celtņu, ēku apdarēm, kā žoga blokus, starpsienu un citu ēku izveidē. Lielākais ieguvums – nav nepieciešami papildus līdzekļi apdarei.
  • SU sētu bloki ļaus īstenot ievērojamu mājokļa un tās teritorijas vidi. Jaunākās Cytryn, Vera krāsas risinājumi sniedz ievērojamu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation